ההרשמה לשנת תשפ''ג בעיצומה!!!    : :

אודות

בית ספר למחול אדוואנס חוגג עשור של מצוינות במחול!!!

בית הספר למחול אדוואנס החל את פעילותו בשנת 2007 ושם לו למטרה לאפשר לתלמידות חווית מחול עשירה ומקצועית לצד הנאה ופיתוח האהבה למחול. לאחר שנים של עבודה עם מורים וכוריאוגרפים שונים, כתלמידה כרקדנית וכסטודנטית למחול, החלטתי שהגיע הזמן להקים את משכן המחול הפרטי שלי.אני מאמינה כי הערכים עליהם מושתת המחול מחנכים למשמעת עצמית ואחריות, מחנכים לאמונה ביכולת אישית שמתפתחת, לאהבת הזולת, מתן כבוד לאחר ומסייעים לחיזוק הערך העצמי של הרקדן. על כן אני רואה חשיבות רבה בלימוד מחול מגיל צעיר, המקנה לרקדניות ערכים וכישורי חיים, בד בבד עם כישורים אומנותיים ומקצועיים. בבית הספר למחול אדוואנס פועלת תוכנית ייחודית לגיל הרך , המקנה את טכניקת הבלט והמחול בדרך רכה, נעימה, כיפית ויצירתית. גישה זו משלבת לצד לימודי הטכניקה- דימויים, אגדות, אביזרים, תלבושות וכדומה.. במטרה לפתח בקרב הרקדניות הצעירות את יכולת הביטוי האישי והדמיון, לצד היכולת הטכנית.

מה שמניע אותי בעבודה עם הרקדניות הוא חשיפתן לעולם המופלא של המחול ולאלמנטים משפת הריקוד, צעד אחר צעד, תוך הקשבה לגוף, בדגש על הנאה, אהבת הריקוד והבעה עצמית. כל השיעורים בבית הספר למחול מועברים באווירה תומכת ומקצועית תוך מתן תשומת לב אישית, ומעניקים לרקדניות קשת רחבה של כישורים ויכולות.

במהלך השנה נחשפות הרקדניות להעשרה בתחום המחול כגון צפייה במופעי מחול, סרטים, סדנאות מחול, השתתפות בכנסי מחול ארציים, תחרויות מחול בינלאומיות ואירועים נוספים המאפשרים היכרות עם קהילת המחול הארצית.

באמצע השנה אנו פותחים את דלתות הסטודיו ומזמינים את ההורים לשיעורים פתוחים, וערבי הדגמות חצי שנתיים, בהם מתאפשרת צפייה בחומרים עליהם עבדנו במחצית הראשונה של השנה. בסוף השנה, הרגע הנכסף אליו מחכות הרקדניות מגיע, והן זוכות להופיע מול קהל על במה מקצועית.
אני מזמינה אתכם לקחת חלק ולהתאהב בעולם המופלא של המחול במסגרת תומכת, מאפשרת ומקצועית.
הסטודיו מאובזר ומקצועי, וממוקם במרכז יכון- בין גן יאשיה לאמץ, עמק חפר.